BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Avon hakkında bir çok makale yazarak bilgilendirme yaptığımız sitemizde ki yazı dizisine avon temsilci girişi nasıl yapılır başlığı ile devam ediyoruz.

Etkin ve başarılı bir temsilci olmak istiyorsanız müşterilerinizin istek ve önerilerini her zaman göz önüne alarak değerlendirmeli ve şikayet almamalısınız. Çok sayıda temsilci bulunduğundan müşteriniz tek bir sebepten dolayı memnun olmadığı zaman vakit kaybetmeden bir başka temsilci ile çalışmaya başlayacak bu da sizin negatif puan almanıza neden olacaktır. Başarılı bir temsilci olmak için ilk kural pratik düşünüp, hızlı hareket etmektedir. Müşterinin verdiği siparişler vakit kaybetmeden, hızlıca sisteme girilmeli ve en kısa sürede teslimat sağlanmalıdır. Siparişi vererek tabi ki bitmiyor ürünler sizin elinize geçene kadar geçen süreç içerisinde ki aşamaların tümünü de takip etmeli herhangi bir hatada derhal müdahale etmelisiniz. Eğer herhangi bir hata ya da gecikme ile karşılaşırsanız müşterinize email, telefon, whatsapp, facebook gibi araçların herhangi birinden ulaşarak ürünün gecikme sebebini belirterek özür dileyebilir, böylece müşterinizin gönlünü alabilirsiniz.

AVON SATIŞ TEMSİLCİSİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Temsilci Formu
 • Lütfen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurduğunuzdan / işaretlediğinizden emin olun. Herhangi bir eksik bilgi olduğunda form tarafımıza iletilemeyecektir.
  0
 • Cinsiyetiniz*Lütfen seçiniz
  Bayan
  Bay
  1
 • Adı Soyadı*
  2
 • Doğum Tarihi*Doğum tarihinizi lütfen gün/ay/yıl şeklinde giriniz. Örneğin 24/01/1984
  3
 • Telefon Numarası*Lütfen eksiksiz giriniz.
  4
 • Mail Adresi*E-posta adresinize gerekli kayıt bilgileri geleceğinden dolayı güncel ve geçerli bir adres girdiğinizden emin olun.
  5
 • Adres*Lütfen sokak, cadde, ilçe, şehir gibi bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz.
  6
 • Doldurduğunuz bu form yalnızca ön kayıt amaçlıdır. Başvurunuz ve onayınız temsilcilerin sizinle iletişime geçmeleri doğrultusunda netlik kazanacaktır.
  7
 • 8

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?
Temsilci numaranız ve şifreniz mevcutsa sisteme giriş yapmakta o kadar kolaydır. Bir çok site gibi avonda gelişen teknolojiye ayak uydurmak için ara ara tasarım ve dizayn değiştirebilmektedir. Fakat temsilci girişi hep aynıdır. Sadece sekmelerinin rengi, şekli veya yeri değişebilir.

avon.com.tr sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üstte TEMSİLCİ GİRİŞİ sekmesini göreceksiniz. Fakat burada dikkat edin MÜŞTERİ GİRİŞİ ve TEMSİLCİ GİRİŞİ yanyanadır. Siz müşteri değil temsilcisiniz ve dolayısıyla müşteri değil temsilci girişi sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Sekmeye tıkladıktan sonra karşınıza temsilci numaranızı ve şifrenizi isteyen bir sayfa gelecektir. Üst kısıma temsilci numaranızı, altına ise şifrenizi girerek devam demelisiniz. Eğer bilgileri doğru girdiyseniz karşınıza iki sekme gelecek. Birinde Temsilci sitesi, diğerinde ise online mağazanı aç yazacaktır. Buradan temsilci sitesi yazan kutucuğun altında ki “işini yönet” butonuna tıklayarak panelinizi açabilirsiniz. Üst sağ kısımda ki MENU’ye tıklayarak yapabileceğiniz tüm işlemleri görebilirsiniz.

Bu menüde yer alan sekmeler şu şekildedir.
SİPARİŞ
Sipariş Girişi
– Sipariş Takibi
– Kampanya Takvimi
– Müşteri Ekle
– Online Mağaza

TEMSİLCİYE ÖZEL
– Cari Hesap Özeti
– Ödeme Sayfası
– Bilgilerim
– Avon Ailemiz
– Tavsiye Et, Kazan
– AvonPara Sayfası
– Satış Lideri Başvuru Formu

HABERLER
– Avon’dan Haberler
– Mesajlarım

ONLINE AKADEMİ
– Online Akademi

AVON FIRSATLARI
– Katalog ve Broşürler
– Avon TV

KULLANICI İŞLEMLERİ
– Bilgilerim
– Şifre Değiştir
– Site Haritası
– Gizlilik & Güvenlik
– Site Yönetmeliği
– Avon’a Sor
– Güvenli Çıkış

Menülerin her biri farklı sayfalarda detaylıca anlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test
Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.