BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Avon Temsilcisi Olarak Kazanç Sağlayın

Patron ve müdür konumunda ki kişiler ile çalışmaktan haz etmiyor veya herhangi bir işle meşgul olup ayrıca ek gelir elde etmek istiyorsanız avon sizin için bulunmaz bir nimettir. Tamamen sizin çalışmanız ve gösterdiğiniz performans ile doğru orantılı şekilde kazanmanıza yardımcı olan avon hem kazan hem kazandır mantığıyla yürüyen bir sistemdir. Kazancın yanı sıra sosyal çevrenizin genişlemesine de katkı sağlamaktadır. Avon temsilcisi olarak siz de hem kazancınızı artırabilir ya da çevrenizi genişleterek daha sosyal bir hayata sahip olabilirsiniz.

Avon da satış temsilcisi olmak çok kolay olup aynı zaman da eğlenceli bir iş dalıdır. Çünkü avon bir çok ülkede hizmet verdiği gibi özellikle ülkemizde çok tanınan ve bir çok kişi tarafından tercih edilen markadır. Yani çoğu müşterinize avonun ne olduğunu uzun uzun anlatmanıza gerek kalmadan direk olarak ürünleri kolayca pazarlayabilirsiniz. Temsilci olmakla kalmaz ilerleyen süreçte gereken şartları yerine getirdiğiniz taktirde satış lideri olabilir ve hatta seviye atlayarak daha üst kademelere çıkıp kazancınızın da artmasını sağlayabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olmanın Size Katacağı Faydalar
– Yazımızın akışında da bahsettiğimiz gibi bu iş sayesinde bir çok yeni insanla tanışır ve sosyal networkunuzun genişlemesini sağlarsınız.
– Satış yapmanın yanı sıra kendi ihtiyacınızın olduğu kozmetik ürünlerini de uygun fiyata satın alırsınız.
– Öncü kozmetik markası olan avonun çalışanı olur ve güvende olursunuz.
– Bulunduğunuz kademeden daha ileri gidebilir seviye atlayarak lider pozisyonuna gelebilirsiniz.
– Kozmetik sektöründe ki tüm konulara hakim olur ve altınızda ki temsilcilere yardımcı olabilirsiniz.
– Belli çalışma saatleriniz olmaz, çalışma saatlerinizi ve yerinizi tamamen kendiniz belirlersiniz.

Temsilci Olmak İçin Sorumluluklarınız
– Bir çok müşterinize ilgi, alaka gösterip sabırla yardımcı olarak tekrar yeni siparişler almak.
– Müşterilerinizin siparişlerini hatasız ve zamanında teslim etmeniz.
– En az 2 kampanyada bir kez de olsa sipariş vermeniz.
– Ödemelerinizi zamanında yapmanız

Avon gerçekten inanılmaz bir kazanç kapısı olduğu gibi yaptığı kampanyalarda başarılı olduğunuz taktirde çeşitli ev aletlerini size hediye etmektedir. Sattığınız ürünlerden %35’e kadar kâr payı elde etme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca aldığınız ürünlerin ödemesini 15 gün sonra yapabileceğiniz gibi 30 gün içinde iade etme şansı da vermektedir. Bir çok firmanın paketi açılmış ürünleri iade almamasına rağmen avon deneyip beğenmediğiniz ürünlerin bile iadesini koşulsuz kabul etmektedir. Ürün iadesi hakkında ki geniş yazımızı aşağıda ki linkten takip edebilirsiniz. https://www.temsilciolmak.net/avon-siparis-iptali/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test
Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.