BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Avon Temsilcisi Ol!

Merhaba arkadaşlar. Avon satış lideriyim ve kendi ekibime yeni temsilci arkadaşlar katmak için bu siteyi oluşturdum. Temsilciolmak.net adresinde avon konusunda merak edilen birçok bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz. Bir kılavuz niteliğinde olan sitemizde avon dışında moda, ipuçları ve kadınların yakından ilgileneceği bir çok bilgiyi de edinebileceksiniz.

AVON TEMSİLCİ BAŞVURUSU YAPIN

Temsilci Formu
 • Lütfen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurduğunuzdan / işaretlediğinizden emin olun. Herhangi bir eksik bilgi olduğunda form tarafımıza iletilemeyecektir.
  0
 • Cinsiyetiniz*Lütfen seçiniz
  Bayan
  Bay
  1
 • Adı Soyadı*
  2
 • Doğum Tarihi*Doğum tarihinizi lütfen gün/ay/yıl şeklinde giriniz. Örneğin 24/01/1984
  3
 • Telefon Numarası*Lütfen eksiksiz giriniz.
  4
 • Mail Adresi*E-posta adresinize gerekli kayıt bilgileri geleceğinden dolayı güncel ve geçerli bir adres girdiğinizden emin olun.
  5
 • Adres*Lütfen sokak, cadde, ilçe, şehir gibi bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz.
  6
 • Doldurduğunuz bu form yalnızca ön kayıt amaçlıdır. Başvurunuz ve onayınız temsilcilerin sizinle iletişime geçmeleri doğrultusunda netlik kazanacaktır.
  7
 • 8

Formunuzu doldurup gönderdiğinizde ekibimizde bulunan satış lideri arkadaşlar size ulaşacak ve bilgilerinizi teyit ederek çeşitli bilgiler vereceklerdir. Bunun için başvuru esnasında telefon numaranızı eksiksiz ve doğru girmeniz çok önemlidir. Aksi taktirde size ulaşılamayacaktır.

Başvurunuz tarafımızdan alındıktan sonra satış lideri size telefonla ulaşarak dediğimiz gibi çeşitli bilgiler isteyecek ve verecektir. Bu doğrultuda ön başvurunuz tamamlanmış olacak ve başvurunuz avona sunulacaktır. Herhangi bir sorun ve pürüz olmadığı taktirde başvuru onaylanarak telefonunuza AVON’dan müşteri numarası SMS olarak iletilecektir.

Müşteri numaranız ile avon.com.tr’den temsilci şifresi almanız gerekecektir. Bu konuda sizi arayacak olan satış liderinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEMSİLCİ OL KAZAN
Avon temsilcisi olmaya karar verdiyseniz mutlaka biraz bilginiz vardır fakat eğer bir bilginiz yoksa bu yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

Temsilci olarak kendi işinizin sahibi olacağınızı her zaman her platformda dile getiriyoruz. Tabi bu çalışarak oluyor. Patron olmak kolay değil. İlk zamanlarınızda elbette müşterilerinize ulaşmak ve onları kendinize alıştırmak için çaba sarfetmeniz gerekiyor. Çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabileceğiniz bir iş olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü avon temsilci olduğunuzda çalışma saatlerinizi tamamen kendiniz belirlersiniz ve kendi yarattığınız programa göre hakaret edersiniz. Başınızda kimse size şu kadar müşteriye ulaş, bu kadar ürün sat, şu saatte gel veya şu saatte burada ol diyemez. Bu programı tamamen siz kendinize göre yapar ve ne kadar isterseniz o kadar çalışır ve kazanırsınız.

Yalnız avon temsilcisi olduğunuzda pratik düşünmeli ve kendinize has bir stratejiniz olmalıdır. Ne kadar çok müşteriye ulaşır ve ne kadar ürün satarsanız o kadar çok kazanırsınız. Yalnız dikkat edilmesi gereken en önemli husus müşterilerinize her zaman dürüst olmalı, onları oyalamamalı ve bir defa sattım bir daha satmasam da olur diye asla düşünmemeniz gerekir. Çünkü bir defa satış yapmış olduğunuz müşteriniz sizin potansiyel müşteriniz haline gelir. O müşteriyi kaybetmemek için hamleler yapmalı ve strateji uygulamalısınız.

Örneğin müşteriniz A isimli bir parfümü kullanıyorsa ayda bir defa olmak üzere ona sms, telefon, facebook ya da whatsapp gibi ortamlardan ulaşarak “Merhaba. A isimli parfümünüzü bu ay sipariş etmeyi unutmayın! Bu ayki fiyatı şu kadar” gibi mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesaj müşterinizin kafasında doğal olarak “ne kadar ilgili bir temsilci” şeklinde düşünür ve etkilenir. Hatta bu mesajı atmanız onun parfümü henüz bitmemiş olsa bile bir adet daha yedek sipariş etmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda müşterilerinizi daimi yapmak ve onları kendinize bağlamak için avondan küçük hediyeler verebilir, katalog aldığınızda ulaştırabilirsiniz. Çam sakızı çoban armağanı derler en ufak 1 tl’lik bir hediye bile insanları cezbedecek sizi de alakadar ve cömert gösterecektir.

Sitemiz dışında http://www.facebook.com/avontemsilcisi1 adresinden de Facebook sayfamıza ulaşarak beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test
Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.