BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Oluşturulur

Sitemizde zaman zaman avon temsilcisi olmak isteyen insanlara yardımcı olmak amaçlı bir çok makaleye yer veriyoruz. Bu konumuzda da avon temsilcisi olmak için başvuru yapmış ve onaylanmış kişilerin aklına takılan temsilcisi şifresi nedir, nasıl alınır gibi başlıklara yer vereceğiz. Temsilci olduğunuz andan itibaren numara ve şifreniz sizin için oldukça önemli iki faktördür, bilinmesi ve unutulmaması gerekmektedir. Sistemden kolayca sipariş verebilmek ve siparişlerinizi takip etmek için temsilci numarası ve şifresi mutlaka olmak zorundadır.

Avon Temsilci Şifresi Ne İşe Yarar?
Temsilci şifresinin kullanım alanı avon resmi sitesinde ki temsilci panelinize girmek için kullanılmaktadır. Avon sitesine tablet, cep telefonu ve bilgisayar gibi internet erişimi olan her cihazdan giriş sağlayabilirsiniz. Siteye kendi kullanıcı bilgileriniz ile girdiğiniz taktirde kolayca sipariş geçebilir, verdiğiniz siparişlerin hangi durumda olduğunu görebilir ve kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası avon üzerinde çalışmaya devam ettiğiniz sürece şifreniz sizin için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır.

Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?
Başvuru yaparak onaylandığınız taktirde cep telefonunuza TEMSİLCİ NUMARASI gönderilmektedir. Fakat TEMSİLCİ ŞİFRESİ gelmemektedir. Şifrenizi kendiniz siteye girerek oluşturmanız gerekir. Size şifre alımı konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Şifre almak için öncelikle BURAYA tıklayın. Önünüze gelmiş olan sayfada TEMSİLCİ GİRİŞ EKRANI olacak. Sağ tarafta bulunan formda sizden temsilcilik numaranızı ve şifresini isteyecektir. Fakat sizin şifreniz olmadığı için öncelikle bu formun altında bulunan “Yeni şifre” sekmesine tıklamalısınız. Site yönetmeliğini kabul etmeniz gereken bir alan gelecek burada kurallar yer almaktadır siz bu kuralları okuyup kabul ediyorum butonuna tıklamalı ve bu aşamayı geçmelisiniz. Tabi kuralları mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Kabul edip diğer sekmeye geçtiğinizde sizden doğum tarihinizi isteyecektir. Doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak doğru bir şekilde girin ve hemen altında ki alana SMS ile gelen 8 haneli temsilci numaranızı girin. Yine bu seçeneğin altında iki adet tıklayarak kabul etmeniz gereken iki kutucuk mevcuttur. Kutucukları işaretleyince karşınıza bazı kurallar gelecektir. Bu kuralları gözden geçirip mutlaka inceleyerek tıklayın ve devam edin.

Tüm gerekli alanları doldurup kutucukları işaretledikten sonra size şifreyi nasıl almak istediğinize dair bir soru yöneltilecektir. Kayıt olurken telefon, mail gibi bilgilerinizi girdiyseniz şifrenizi de telefonunuza SMS olarak ya da email adresinize isteyebilirsiniz.

Temsilci Şifresini Unuttum, Nasıl Alırım?
Bir çok kişi şifresini unuttuğu için sisteme giriş sağlayamayabilir. Fakat çok büyük bir dert değil, çünkü şifreyi tekrar alabilmek oldukça kolaydır. Şifrenizi geri almak için öncelikle BURAYA tıklayın. Açılacak olan ŞİFRE HATIRLATMA sayfasında ki yararlı bilgilerin altında bulunan DEVAM butonuna tıklayın. Sizden doğum günü tarihiniz istenecektir bunu gün/ay/yıl olacak şekilde eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz. Hemen üstünde ki alana da 8 haneli temsilci numaranızı girerek ileri demelisiniz. Şifrenizi nasıl almak istediğinizi seçerek ister telefon isterseniz email aracılığı ile şifrenizi tekrar alabilirsiniz.

Geçersiz Şifre Hatası
Avon’dan gelen sms veya mail de şifrenin başında A harfi bulunmaktadır. Fakat sadece gönderilen numaraları şifre sanıp başta ki A’yı girmediğiniz için şifre geçersiz hatası vermektedir. Lütfen başında ki A ile beraber toplamda 8 karakter olacak şekilde şifrenizi doğru yazarak giriş yapmaya çalışın. Bir çok kişinin geçersiz şifre hatası alması bu sorun kaynaklıdır diğerleri ise şifrelerini yanlış hatırlıyor olabileceğinden güncellemelerini öneririz.

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Değiştirilir?
Temsilci şifrenizi ilk defa aldınız ya da güvenlik sebebiyle değiştirmek istiyorsanız oldukça kolay bir işlemdir. Avon sitesinde temsilci girişi sağlayın ve sayfanın en aşağısına kadar inin. Burada hemen sağda hesap bakiyem, sepette bekleyen siparişlerim ve şifre değiştir gibi sekmeler bulunmaktadır. Şifre değiştirme kısmından şifrenizini kolayca güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test
Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.