BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

AVON’a Sipariş Nasıl Verilir?

Avon’a sipariş girişi yapmak istiyorsanız öncelikle size şu soruyu yöneltmemiz gerekir.

Temsilci misiniz?
1- Temsilciyim
2- Temsilci Değilim

Öncelikle ilk olarak temsilci arkadaşlarımız için sipariş girişi nasıl yapılır onu anlatalım. Sonrasında da temsilci olmayan arkadaşlarımıza yardımcı olacağız.

Temsilci arkadaşlar sipariş vermek için öncelikle http://kozmetik.avon.com.tr adresine giriş yapmalısınız. Avon sitesi açıldıktan sonra sağ üst köşeden “temsilci girişi” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza temsilci numaranızı ve şifrenizi isteyen bir ekran gelecektir. Üst kısıma temsilci numaranızı, alt kısıma ise temsilci şifrenizi girerek “Devam” butonuna tıklamalısınız.

Bu doğrultuda eğer bilgilerinizi doğru girdiyseniz karşınıza temsilcilik sayfanız gelecektir. Buradan sol tarafta ki “işini yönet” butonuna tıklamalısınız. Sonrasında ise sağ üst köşede “MENU” sekmesine tıklayarak açılan menüden İlk başta ki sipariş girişi’ne tıklayarak sipariş sayfasına ulaşmanız gerekiyor.

Buradan da “sipariş girişi” butonuna tıklayın ve devam edin..

Evet artık sipariş vermemiz gereken ekrana ulaştık. Buraya daha kolay ulaşmak istiyorsanız ” http://www.avon.com.tr/REPSuite/orderEntry.page ” linkine tıklayabilirsiniz. Sayfanızda ürün adı adedi gibi bilgileri gireceğiniz alanı göreceksiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünün ya da ürünlerin katalog’ta mevcut olan kod numaraları ile buraya giriş yaparak adetlerini belirtmeniz gerekir. Sipariş girişlerini ise tamamladıktan sonra devam diyerek sepete ulaşabilirsiniz. Sepette tekrar ürünlerinizi kontrol ederek herhangi bir hata veya yanlışlık yoksa siparişinizi onaylayabilirsiniz. Avonun bir diğer güzelliği burada devreye giriyor. Çünkü ödemeyi sizden hemen talep etmiyor. İsterseniz bir kaç gün sonra da ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani ürünlerinizin ücretini müşterinizden aldıktan sonra da ödeme yapabilirsiniz. Fakat asla ve asla ödeme yapmayı unutmayın aksi taktirde borçlu olacağınız tutar faize girerek artacaktır.

2. Temsilci Olmayanlar İçin Sipariş
Temsilci değilsiniz fakat avondan sipariş vermek istiyorsanız katalogu inceleyerek bize aşağıda ki form aracılığıyla siparişinizi ulaştırabilirsiniz. Ürünlerin size ulaşması ortalama 5-7 gün sürebilir. Ödeme ise Havale veya EFT olarak kabul edilmektedir. Ürünlerinizin ödemesi peşin olarak alındıktan sonra ürünleriniz avondan alınır ve size gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

test
Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.